obsluga-informatycza-it

Instalacje sieci komputerowej i niskonapięciowej

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji niskoprądowych. Świadczymy usługi nieprzerwanie od 25 lat i dziś możemy się pochwalić dużym gronem klientów. Decydując się na instalację niskoprądową jednocześnie zlecasz usługę jednej firmie, która swoje prace wykona kompleksowo, od A do Z, bez zbędnych problemów.

Dlaczego warto?

 • Jesteśmy skuteczni w działaniu,
 • Wyróżnia nas 25 – letnie doświadczenie,
 • Jedna firma = kompleksowe działania,
 • Bardzo szeroki zakres znajomości systemów współpracujących ze sobą,
 • Uproszczenie instalacji (brak zdublowanych rozwiązań) i w efekcie niższe koszty inwestycji.

Usługa, jaką jest instalacja niskoprądowa, to w szerokim znaczeniu zaprojektowanie biura, siedziby firmy, mieszkania itp., oraz instalacja wszystkich elementów związanych z elektroniką i zapleczem informatycznym.

Dlaczego warto zlecić taką inwestycję jednej, zewnętrznej firmie? Tego typu instalacje należy powierzyć osobom z gruntownym przygotowaniem teoretycznym i dużym doświadczeniem praktycznym. Specjaliści wykonujący instalację niskoprądową powinni bezbłędnie znać obowiązujące przepisy prawne w zakresie instalacji teletechnicznych oraz bezpieczeństwa, jak i być na bieżąco z rosnącymi wymaganiami stawianymi przez rynek i rozwijającą się technikę.

Naszym klientom, w ramach instalacji niskoprądowych, proponujemy następujące usługi:

 • Instalacje sieci komputerowych,
 • Instalacje systemów alarmowych,
 • Instalację monitoringu wizyjnego,
 • Instalację systemów domofonowych,
 • Instalację sieci logicznych,
 • Systemy sygnalizacji pożaru,
 • Systemy dźwiękowe ostrzegawcze,
 • Systemy telewizji dozorowej.
 • Instalacje oddymiania,
 • Instalacje telefoniczne,
 • Systemy nagłośnieniowe,
 • Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO),
 • Instalacje TV/SAT w tym systemy telewizji hotelowej,
 • Kontrola dostępu i kontrola czasu pracy,
 • Pełne dokumentacje, przeglądy okresowe, obsługa inwestycji, dobór elementów i urządzeń, doradztwo techniczne, projektowanie i budowa tras kablowych na potrzeby instalacji.

Dodatkowo wykonujemy również instalacje specjalistyczne, takie jak wyposażenie sal audiowizualnych, systemy interkomowe, czy specjalistyczne systemy sygnalizacji i sterowania.

Instalacja sieci komputerowych to kompleksowa usługa począwszy od przygotowania projektu, podłączenia sprzętu, po nadzorowanie i opiekę techniczną. Taka współpraca opiera się na analizie potrzeb klienta, specjalistycznych pomiarach i analizach, doborze sprzętu, instalacji sieci komputerowej, montażu i dostarczeniu klientowi pełnej dokumentacji. Świadcząc tego typu usługi zapewniamy naszym klientom pełną stabilność i bezpieczeństwo wykonanej przez nas sieci komputerowej oraz gwarantujemy, że posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby powyższą usługę wykonać bezbłędnie. W skład usługi wchodzą dodatkowo m.in. takie czynności jak wykonanie okablowania oraz instalacja elementów pasywnych (UPS, szafy na urządzenia, gniazda sieciowe, listwy maskujące), konfiguracja urządzeń sieciowych (routery, switch-e, karty sieciowe, hotspoty), konfiguracja serwerów oraz wdrożenie usług sieciowych (firewall, WWW, e-mail, FTP, itp.) z wykorzystaniem systemów Windows oraz Linux, integracja sieci LAN z infrastrukturą innych sieci (telefonicznej, WAN, itp.). Naszym klientom gwarantujemy także podjęcie natychmiastowych działań w przypadku wystąpienia awarii.

Systemy alarmowe wielu klientów zaczyna doceniać w sytuacji, kiedy uratują ich dobytek, dlatego już teraz warto wiedzieć, że dobry system alarmowy to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo swoje, rodziny oraz firmy. Coraz częściej systemy alarmowe stanowią integralną część nowo powstających budynków bądź też istniejących już obiektów. Warto zastanowić się nad tego typu inwestycją zanim może być za późno. Podobnie wygląda kwestia instalacji monitoringu wizyjnego. Często inwestycja ta jest stawiana na jednej linii z systemem alarmowym, a połączenie tych dwóch elementów zapewnia nam 100% bezpieczeństwo.

Sieć logiczna jest zbiorem komputerów w sieci korporacyjnej, zorganizowanych w grupy administracyjne i posiadających zainstalowane agenty sieciowe. Inwestycja tego typu ułatwia komunikację i wymianę danych pomiędzy danymi. Tego typu inwestycja jest atrakcyjna dla firm, które chcą obniżyć koszty utrzymania przedsiębiorstwa poprzez efektywniejsze wykorzystanie sprzętu oraz oprogramowania. Wykonując tego typu inwestycję zapewniamy fachowe doradztwo, indywidualną wycenę, dokumentację powykonawczą oraz serwis gwarancyjny. Dzięki tego typu sieci wygodniej będzie nie tylko przesyłać dokumenty, ale również sieć logiczna daje możliwość wspólnego korzystania z urządzeń sieciowych (drukarki sieciowe), współdzielenia jednego łącza internetowego oraz możliwość zabezpieczenia strategicznych danych firmy poprzez systematyczny backup (archiwizację danych).

Zapytaj również o pozostałe usługi wykonywane w ramach instalacji niskoprądowych i zwiększaj swoje bezpieczeństwo w każdym zakresie! Doświadczenie, serwis, opieka techniczna – wszystko w jednym miejscu 24/h. W razie pytań pozostajemy w kontakcie.

Facebook

Call Now Button