Serwis i naprawa laptopów i notebooków Kraków

Kraków i okolice

Zadzwoń do nas +48 605 418 874, rozwiążemy Twój problem.

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem laptopów w Krakowie i w okolicach. Gdy zachodzi potrzeba skorzystania z serwisu komputerowego, trudno wiązać ten fakt z jakąkolwiek przyjemnością. Pierwsze, co przychodzi na myśl to koszty, czas i brak gwarancji, że jednorazowa wizyta u fachowców okaże się wystarczającą. Nasz serwis laptopów w Krakowie zadbał jednak o to, by poradzić sobie z każdym problemem. Serwis laptopów jest miejscem, w którym z powodzeniem możesz poszukiwać pomocy dla swojego sprzętu użytkowanego do wspominania wspaniałych chwil z wakacji, kontaktowania się z innymi, jak i realizacji zadań biznesowych. Oszczędzaj czas, korzystaj z atrakcyjnych cen i wiedzy najlepszych, spośród najlepszych. Specjalistów, którzy zasługują na to, by mówić o nich – wyjątkowi. Wybierając nasz serwis laptopów Kraków masz gwarancję fachowego podejścia do każdego zleconego zadania!

Usługi, które oferujemy w naszym serwisie:

Naprawy

 • gniazd zasilania oraz portów USB, PS2, LPT, FireWire, LAN, Audio
 • kart graficznych oraz mostków (chipsetów)
 • podświetlenia matrycy oraz inwerterów
 • płyt głównych w pełnym zakresie
 • urządzeń po zalaniach
 • slotów pamięci
 • układów zasilania, PFC, ładowania, sterowania i kontroli temperatury
 • zintegrowanych kart graficznych, dźwiękowych oraz sieciowych
 • taśm oraz przewodów sygnałowych każdego rodzaju

Wymiany

 • gniazd zasilania oraz portów USB, PS2, LPT, FireWire, LAN, Audio
 • układów BGA (paski, artefakty, kwadraciki), mostków (chipsetów)
 • kontrolerów klawiatury, firewire
 • procesorów, pamięci, dysków twardych
 • matryc
 • napędów optycznych CD, DVD
 • taśm oraz przewodów sygnałowych każdego rodzaju
 • klawiatur

Inne

 • kompleksowe czyszczenie elementów, które zaburzają prawidłową pracę urządzenia
 • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków
 • mając na uwadze Twój cenny czas, wyceny dokonujemy na miejscu, uprzednio szczegółowo określając, gdzie leży problem. Wymieniamy na nowe tylko te elementy, które nie podlegają naprawie. Naprawiamy te elementy, za których późniejsze działanie możemy poświadczyć. Dodatkowo każda z napraw objęta jest gwarancją, ponieważ zależy nam na Waszym zadowoleniu i satysfakcji z użytkowania urządzenia, które nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń.
 • Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Wybierając nasz serwis laptopów Kraków Możesz do nas przynieść laptop w każdym stanie. Podejmujemy się analizy powstałych uszkodzeń nawet, jeśli dotąd odwiedzane serwisy odmówiły Ci pomocy. Na końcową realizację składa się nasze doświadczenie, wiedza oraz umiejętności. W naszych rękach Twój laptop zyskuje nowe życie, niezależnie od tego, czy został zalany, uszkodzony, w jakikolwiek sposób oraz bez względu na to, który z elementów przestał prawidłowo pracować. Zaufaj i ciesz się doskonałym narzędziem pracy, zabawy i rozrywki.
 • Serwis laptopów Kraków „Progress” nie ogranicza się do krótkiego przedstawienia problemu. Dokonując dokładnej analizy przedstawiamy Państwu plan działania skupiając się na tym, gdzie wystąpił problem. Mając na uwadze jednak, że niekiedy słownictwo tej dziedziny bywa niezrozumiałe dla przeciętnej osoby, najważniejsze informacje przekazujemy w sposób klarowny. Tylko rozumiejąc nasze działania, jesteście w stanie docenić naszą pracę, a następnie z satysfakcją korzystać z naprawionego sprzętu.
 • Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów krajowych, jak i zagranicznych. Dla Państwa wygody istnieje możliwość zamówienia usługi online. Nasz przedstawiciel odbierze Państwa sprzęt, my jak najszybciej dokonamy jego naprawy gwarantując, że nawet nie zauważycie, jak szybko upłynął czas oczekiwania.
 • Dostarcz nam swój sprzęt, jeśli borykasz się z jakąkolwiek usterką, która utrudnia Ci korzystanie ze swojego sprzętu. Zaufaj nam i przekonaj się, jak wiele jesteśmy w stanie zaoferować na tym polu.

Nasza firma już od ponad dwóch dekad zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem usług Informatycznych na terenie całego Krakowa oraz okolic. Rozwinęliśmy się na przestrzeni ostatnich lat w dużym stopniu i jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zadań, które wydają się niemożliwe do wykonania. Twoja firma nie może pozwolić sobie na marnowanie cennego czasu na samodzielne rozwiązywanie problemów z laptopem. Zlecając to zadanie nam oszczędzisz nie tylko czas ale także pieniądze. Nasz serwis laptopów Kraków zapewni Państwu wsparcie i wskaże najszybszy sposób rozwiązania każdego problemu technicznego z Państwa laptopem.

Twój laptop jest w dobrych rękach.

Naszą działalność rozwijamy nieprzerwanie od 1990 roku z wielkimi sukcesami. Przez ten okres zbudowaliśmy szeroką bazę zadowolonych i stale powracających klientów. Możesz liczyć na pełny profesjonalizm z naszej strony jeśli chodzi o naprawy wszelkich usterek powstałych w Twoim laptopie czy też komputerze. A także oferujemy naprawę notebooków.

Jeśli laptop to Twoje główne narzędzie pracy i są na nim przechowywane cenne dane, warto wybrać się do naszego serwisu laptopów w Krakowie w celu przeprowadzenia rutynowej kontroli, nawet jeśli na pierwszy rzut oka nie widać żadnych problemów z urządzeniem.

Profesjonalna naprawa laptopów i notebooków – Kraków

Zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne urządzenia różnią się od siebie, a ich mnogość na rynku może powodować problemy dla niejednego fachowca. Jednocześnie zapewniamy, że nieprzerwanie podwyższamy kompetencje, dlatego nasi specjaliści w naszym serwisie laptopów (Kraków) mają doświadczenie z wieloma markami i rodzajami urządzeń, a dzięki temu mogą poradzić sobie z każdym urządzeniem. Naprawiamy m.in. notebooki, komputery i telefony.

Laptopy serwis Kraków – nasza oferta

Oczywiście, nie możemy obiecywać rzeczy niemożliwych, ponieważ niektóre laptopy są zwyczajnie nie do naprawienia, o czym zostaniesz poinformowany. Warto jednak mieć świadomość, że nawet w przypadku zepsutego urządzenia jest możliwość odzyskania z niego danych.

Dbamy przede wszystkim o dobro Twojego urządzenia. Jednocześnie proponujemy atrakcyjne ceny! Nasz serwis laptopów (Kraków) bazuje na umiejętnościach i wiedzy fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Szanse na uratowanie Twojego komputera są więc wysokie! Korzystamy wyłącznie ze najwyższej jakości narzędzi i stosujemy sprawdzone techniki, aby naprawa laptopów (Kraków) była szybka i skuteczna. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług naprawy notebooków w Krakowie.

Czytaj więcej

Naprawa laptopów Kraków

Kurz zbierający się w laptopie to spory problem. Zapycha układ chłodzenia, sprzęt się grzeje, a to może doprowadzić do uszkodzenia podzespołów. Nasi fachowcy z Krakowa wyczyszczą Twoje urządzenie. Dzięki temu będzie działało szybciej i wydajniej. Oszczędzisz także pieniądze na kupno drogich podzespołów, takich jak procesor czy karta graficzna. Warto również pamiętać, że regularne oraz systematyczne czyszczenie laptopa ogranicza ryzyko awarii podzespołów. Jeżeli będziesz odpowiednio dbał o swój sprzęt, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy i nerwów, a naprawa notebooków (Kraków) nie będzie konieczna.

Laptopy, serwis Kraków

Naprawa laptopów (Kraków) to również usuwanie wirusów. Złośliwe oprogramowanie potrafi zrobić naprawdę duże szkody, od wykradania danych zaczynając. Jeżeli borykasz się z problemem zawirusowanego sprzętu, zgłoś się do naszego serwisu laptopów w Krakowie. Ponadto włączymy ustawienia fabryczne przeglądarki, z której korzystasz. Sprawi to, że będzie działała szybciej, a samo korzystanie z laptopa stanie się dużo bardziej komfortowe.

Naprawa notebooków Kraków

W naszym serwisie laptopów w Krakowie oferujemy także formatowanie dysku. Na Twoje życzenie zainstalujemy również oprogramowanie najpopularniejszych producentów — Windows, Linux oraz iOS. W naszym serwisie laptopów możemy również wgrać na urządzenie program antywirusowy oraz przetransferować wszystkie dane. Nie chcemy bowiem, abyś stracił np. istotne dokumenty. W przypadku, gdy sprzętu nie uda się już uratować, odzyskamy wszystkie dane z Twojego laptopa lub notebooka i przegramy je na zewnętrzny nośnik, abyś nadal mógł mieć do nich dostęp. Jak widać naprawa laptopów (Kraków) to różne czynności wykonywane po to, aby Twój sprzęt chodził jak najlepiej.

Naprawa notebooków, laptopów Kraków

Jeśli chcesz, czeka na Ciebie nie tylko naprawa laptopów (Kraków), ponieważ nasz serwis laptopów (Kraków) posiada także doświadczenie w reperowaniu telefonów komórkowych. W każdym przypadku stawiamy na najwyższą jakość usług i przyjazne nastawienie do klienta. Do każdej naprawy notebooków i laptopów podchodzimy indywidualnie.

Interesuje Cię naprawa laptopów (Kraków)? Nasz serwis Ci pomoże! Zachęcamy do kontaktu! Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

erik-mclean-sxiSod0tyYQ-unsplash

Facebook

Call Now Button