Serwis komputerowy

Kraków i okolice

Zadzwoń do nas +48 504 200 201, rozwiążemy Twój problem.

Serwis techniczny

Nasza oferta obejmuje serwisy techniczny sprzętu komputerowego. W jego skład wchodzą:

 • Naprawy,
 • Konserwacje,
 • Testowanie,
 • Konfigurowanie,
 • Ekspertyzy monitorów, notebooków, drukarek, ploterów, zasilaczy komputerowych, UPS-ów, skanerów, czytników CD,DVD,CDREC, modemów, streamerów, urządzeń pamięci masowych i wszystkich innych urządzeń peryferyjnych.

Jako doświadczona firma w codziennej pracy korzystamy z bogatego zaplecza serwisowego zapewniając naprawy sprzętu komputerowego we własnym zakresie, możliwie najszybciej, nie korzystając z usług i pośrednictwa innych firm. Istnieje możliwość odbioru sprzętu z siedziby klienta i zapewnienia sprzętu zastępczego na czas naprawy.

Odzyskiwanie danych

Utraciłeś dane? Nic straconego, serwis komputerowy Kraków „Progress” – odzyska je dla Ciebie!

Odzyskiwanie danych to złożona procedura, która wymaga współdziałania pracy informatyka i elektronika, ich dużej wiedzy w zakresie logicznych struktur danych, i budowie nośników. Proces ten wspomagany specjalistycznym oprogramowaniem zwiększa szanse na całkowite odzyskanie utraconych danych.

Rodzaj uszkodzenia danych można podzielić na 3 części:

 1. uszkodzenia logiczne nośnika w wyniku np. ingerencji wirusów komputerowych, skasowania danych  (format, nadpisanie plików) itd.,
 2. uszkodzenia elektroniczne w wyniku np. uszkodzenia elektroniki dysku, zasilaczy komputerowych itd.,
 3. uszkodzenia mechaniczne w wyniku np. upadku, wady głowic czytająco-zapisujacych

Proces odzyskiwania danych składa się z dwóch etapów:

 1. analiza uszkodzenia nośnika i struktury danych(na tym etapie podajemy koszt odzyskanie danych),
 2. odzyskanie danych. Odzyskane dane są archiwizowane na płytach CD/DVD, dyskach. Nasz profesjonalny serwis komputerowy Kraków zajmuje się odzyskiwaniem dany zarówno z dysków twardych jak i kart pamięci i innych nośników. Na każdym etapie prac gwarantujemy poufność i bezpieczeństwo danych.

Umowy serwisowe

Obsługa informatyczna firm kraków

W dzisiejszych czasach coraz więcej firmy zleca konkretne działania innym firmom. Outsourcing, bo o nim mowa, to przekazanie komuś z zewnątrz konkretnych obowiązków i rozliczenie za faktyczną pracę – bez kosztów ZUS, L4, urlopów,czy stanowiska pracy? Brzmi opłacalnie? Korzyści jest znacznie więcej.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę firm w zakresie opieki informatycznej i elektronicznej systemów komputerowych. Jesteśmy wstanie przejąć odpowiedzialność za informatykę w Państwa firmie.

Korzyści płynące z zawarcia umowy serwisowej obejmującą opiekę nad systemami informatycznymi:

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze podstawowe założenia przy zawartej Umowie Serwisowej.

 1. Wszelkie usługi wykonujemy w czasie dogodnym dla klienta, (np. nie kolidujące z  godzinami pracy, wg. uzgodnień zawartych w umowie),
 2. Usuwamy wszystkie awarie systemów komputerowych,
 3. Awarie naprawy systemu komputerowego obejmują dwa przypadki:
  a) awaria sprzętowa w przypadku usterki sprzętu komputerowego uniemożliwiające jakąkolwiek pracę, zapewniamy ciągłość pracy tzn. instalujemy sprzęt zastępczy  do czasu jego naprawy.
  b) awaria programowa – czas reakcji informatyka uzależniony od rodzaju zawartej umowy
 4. Terminy przystąpienia do usuwania awarii programowych i sprzętowych do uzgodnienia
 5. Sprzęt i programowanie są kontrolowane i konserwowane z częstotliwością , jakiej wymaga system i użytkownicy
 6. Całodobowo udzielamy telefonicznie wszelkich porad osobą obsługującym sprzęt komputerowy.
 7. W zakresie doradztwa, instalacji oprogramowania i sprzętu jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 8. Wszelkie sprawy związane z transportem sprzętu organizuje nasza firma.

Web serwisy

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych.

Chcesz poznać rozwiązania biznesowe dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy? Doradzamy i zaopiekujemy się web serwisami zapewniając stałe aktualizacje. Dbamy o to aby opracowane rozwiązania sprostały konkurencji i zapewniły stały rozwój firmy.
Obecnie nasz zakres usług obejmuje :

 • projekty i wdrożenia stron internetowych,
 • aplikacje specjalistyczne w tym aplikacje internetowe,
 • sklepy internetowe w tym również przeznaczone do sprzedaży hurtowej ,
 • tworzymy dla klienta dowolne, indywidualne rozwiązania biznesowe,
 • zapeweniamy pozycjonowanie stron dla swoich klientów (optymalizacja SEO, wyższa pozycja w wyszukiwarkach itp.)

Dodadkowo oferujemy w atrakcyjnej cenie hosting i miejsce na profesjonalnych serwerach internetowych wraz ze wsparciem technicznym. Każdy z naszych projektów  posiada zaawansowany moduł CMS do zarządzania treścią na stronie WWW oraz Newsletter do wysyłania e-mail do Państwa klientów. Wszystkie Państwa pytania można bezpośrednio kierować do naszych specjalistów pod adresem e-mail: biuro@margola.pl

Systemy bezpieczeństwa

Znasz wartość swojej firmy? Ilość środków trwałych? Ewentualne starty finansowe z tytułu włamania? Często jest tak, że martwimy się tym, gdy pojawi się problem i jest już za późno. Z doświadczenia jednak wiemy, że warto o to zatroszczyć się wcześniej i mieć czyste sumienie niezależnie czy odpowczywasz w domu po pracy, czy wyjechałeś na urlop na drugi koniec świata.

Nasza oferta systemów nadzoru dotyczy:

 • telewizji przemysłowej (kamery cyfrowe, kamery IP, kamery ukryte, itp.),
 • systemów alarmowych ,
 • domofonów,
 • videodomofonów,
 • centrali telefonicznych,
 • inteligentnych budynków,
 • zabezpieczeń obiektów sportowych.

Realizujemy zamówienia niekonwencjonalne. Jako jedyni z nielicznych w tej branży posiadamy uprawnienia wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w oparciu o ustawę z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia.
(Dz. U. Nr 114, poz 740).

Stale obserwujemy narastające zjawisko przestępczości przeciwko mieniu. Systemy kamer telewizji przemysłowej oraz proponowane przez nas zabezpieczenia pozwolą znacznie podnieść stopień bezpieczeństwa Państwa mienia. Od 1997 roku na stałe współpracujemy  ze znaną i renomowaną firmą ochroniarską „Astra”. Dzięki naszej ścisłej współpracy opracowaliśmy własny autorski system zabezpieczeń, który sprawdził się już na wielu obiektach. Z naszych materiałów wielkokrotnie korzystały jednostki policji m.in. z Krakowa, wyrażając uznanie dla naszej pracy.

Najdroższy system niekoniecznie musi być najlepszy. Nasi pracownicy posiadający licencje wydane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie i na miejscu dobiorą odpowiedni system zabezpieczeń uwzględniając budżet, jako Państwo przeznaczyli na ten cel.

Stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty, atesty i homologacje.
Prowadzimy całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sieci komputerowe oraz instalacje

Zapewniamy projekt i wykonanie sieci komputerowych oraz instalację sieci komputeorwych.

Projektujemy i wykonujemy:

 • sieci lokalne (LAN pracujące w standardzie Ethernet, Fast Ethernet, Giga Ethernet, Token Ring, FDDI, ATM),
 • sieci lokalne bezprzewodowe (WLAN),
 • sieci miejsca (MAN) pracujące w standarcie ATM, Giga Ethernet, FDDI,
 • sieci rozległe (WAN) pracujące w standardzie X.25, Frame Relay, ISDN,
 • instalacje niskoprądowe na nowych i modernizowanych obiektach,
 • systemy inteligentnych budynków.

Dodatkowo nasz serwis komputerowy Kraków oferuje oferuje wykonanie przyłączy do Internetu łącznie z instalacją i konfiguracją sprzętu oraz oprogramowania i, w razie potrzeby, przeprowadzenie szkoleń w zakresie korzystania z sieci Internet. Oferujemy również projektowanie, instalację oraz prowadzenie i administrowanie serwerów WWW w sieci Internet.

Dlaczego my?

Jest wiele powodów dlaczego to właśnie nasz serwis komputerowy Kraków „Progress” powinien być wzięty pod uwagę przy wyborze odpowiedniego fachowca od komputerów. Nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku i przez ten okres pozyskaliśmy bardzo dużą liczbę zadowolonych klientów.

Nasz serwis komputerowy jest zlokalizowany w Krakowie na ulicy Józefa Piłsudskiego 21, natomiast nie ograniczamy się do świadczenia naszych usług tylko na terenie Krakowa. Nasi pracownicy w sposób indywidualny podejdą do każdego zleconego im zadania związanego z naprawą komputera. Klient jest dla nas najważniejszy ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zadowolony będzie z pewnością klientem powracającym i dodatkowo polecającym nasze usługi swoim znajomym. Serwis komputerowy Kraków „Progress” jest najlepszym rozwiązaniem gdy Twój komputer zaczyna działać w sposób niepożądany.

Facebook

Call Now Button