Wizerunek i reklama

Pokaż się ze swoją firmą światu!

Od kilkunastu lat cieszymy się dużym zaufaniem klientów przy tworzeniu stron internetowych dostosowanych do potrzeb użytkowników.

Oferujemy przygotowanie prezentacji multimedialnych, zdjęć i filmów reklamowych oraz spotów telewizyjnych emitowanych w poczekalniach lekarskich,
a także innych produktów reklamowych identyfikujących i promujących państwa firmę.

Reklama

Firma bez reklamy nie ma prawa istnieć, nawet ta z wieloletnim doświadczeniem i idealnym produktem. Oferujemy zadbanie o wizerunek w każdej możliwej formie, od projektu logo do profesjonalnej strony internetowej. Od wizytówek po katalogi.

[wproto_button link=”url:http%3A%2F%2Fmargola.pl%2Four-portfolio%2Fportfolio%2F||” title=”Zobacz nasze portfolio”]

Fotografia

Wizualna dokumentacja firmy, profesjonalna prezentacja produktu, zdjęcia pracowników, oraz wiele innych. Fotografia potrzebna jest do wielu rzeczy. Sprzęt z najwyższej półki oraz wieloletnie doświadczenie pozwoli nam zachować w cyfrowym formacie wszystko co potrzeba.

DSC_8315  hdr_10     wizerunek_foto5

Animacje, wideo, prezentacje multimedialne

XXI wiek to wiek żywej reklamy, dlatego oferujemy Państwu profesjonalną obsługę wideo. W filmie zawsze można więcej pokazać niż na kartce papieru – prezentacja firmy, produktu, czy osoby to jest coś czego potrzebuje ludzkie oko.

Ponad 10000 zdjęć i grafik do dyspozycji dla klienta

Posiadamy własną bazę zdjęć i grafik, i każdy nasz klient ma możliwość korzystania z niego bez potrzeby kupowania abonamentu.

[wproto_button link=”url:http%3A%2F%2Fwelcomia.com||” title=”Kliknij tutaj!”]

Facebook

Call Now Button