Jak Cable Management oszczędza czas i pieniądze!

Kiedy jesteś w czasie serwis telefonów kraków biznesowych to pieniądz i jedną rzeczą, która może tracić dużo czasu i dużo pieniędzy jest o słabe zarządzanie okablowaniem. Podczas gniazdo szczura kabli nie może kosztować sporo pieniędzy przez cały rok, to będzie tracić czasu technikiem i, w rezultacie, kosztuje dużo pieniędzy, kiedy trzeba mieć wykonanej konserwacji lub sprzęt wymieniony.

Co powoduje klastrowych kabli?

Po źle zarządzany, skupione kable mogą być spowodowane z różnych powodów, ale głównym powodem jest to, że ten, kto je zainstalować w pierwszej kolejności był w pośpiechu i nie miała czasu niezbędnego do zorganizowania rzeczy. Posiadanie tech wyjdzie i instalacji sieci, systemy komputerowe mogą być kosztowne, zwłaszcza jeśli są one wypłacane przez godzinę. Gdy jest to przypadek, klienci zazwyczaj chcą rzeczy zrobić tak szybko, jak to możliwe. W efekcie, czas potrzebny do organizowania kabli i sprawiają, że cała instalacja tak czyste jak to możliwe, nie zostanie podjęta.

Innym powodem, że kable stają się bałagan jest, jeśli masz zainstalowane nowe technologie. Jeśli masz system, sieć, itd … już na miejscu i trzeba technikiem wymienić rzeczy potem jest możliwość, że nowe urządzenia będą zaśmiecać rzeczy. Ponownie, to sprowadza się do czasu. Jeśli technika jest na zegarze i działał, aby otrzymać pracę tak szybko, jak to możliwe, a następnie poświęcenie czasu, aby kable schludny i zorganizowany, nie będzie to możliwe.

Jak źle zarządzany Kable kosztowało mnie pieniądze?

Źle zarządzany kable mogą kosztować pieniądze, mimo że nie jest to jedna z pierwszych rzeczy, które myślisz, kiedy starają się zaoszczędzić pieniądze. Jednak rzeczywistość sytuacji jest to, że źle zarządzane kable mogą kosztować pieniądze, kiedy trzeba się z technikiem, aby przyjść i wymienić coś lub wykonać konserwację. Jeśli używasz innego technikiem niż ten, który zainstalowany wszystko to oczywiście nowa technika nie będzie wiedział, co tam, gdzie kable.

Jeśli technika musi trochę czasu, aby śledzić wszystkie kable od końca do końca, aby dowiedzieć się, gdzie idą potem będzie tracić dużo czasu. To pogarsza jeśli technika ma zastąpić te kable. Każdy, kto kiedykolwiek pogmatwane lampek choinkowych wie, jak irytujące i serwis telefonów kraków czasochłonne untangling rzeczy może być. Im bardziej skupione kable są bardziej razem, gdy technika będzie musiał podjąć, aby dostać się tam i naprawić rzeczy, powodując w ten sposób więcej pieniędzy spędził koszty robocizny.

Oto przykład jednego z naszych techników, Bryan Scherman

„Byłem na miejscu prowadzenia prac na rzecz lokalnej policji w ostatnim czasie. Kiedy dotarłem na miejscu zauważyłem, że kable i przewody łączące wszystko było w całkowitym nieładzie. Ponieważ nie była technika, który przełączyć system razem, nie miałem pojęcia, który kabel podłączony do czego w tym pomieszane bałagan. W tym celu swoją pracę musiałem przesiać przez wszystkich kabli i prześledzić te, których potrzebowałem, abym mógł wymienić wyłącznik. Co powinno być zadanie 1,5 godzin zamienił się w pracy 5 godzin. Ponieważ średnia stawka godzinowa za technika jest $ 125, koszt tej pracy zakończył się ponad 600 $ kiedy powinien mieć tylko kosztować mniej niż $ 200. Biedny zarządzania kablami z technikiem, który zainstalował system, a może i oszczędzając pieniądze działu na początku, rzeczywiście kosztować pieniądze na dłuższą metę. ”

Jak mogę mieć lepsze zarządzanie kablami?

Istnieje mnóstwo różnych rzeczy, których można użyć, aby lepiej zarządzać kabli. Jedną z najlepszych rzeczy do użycia jest w korytach kablowych lub regały. koryt i stojaki są idealne do prowadzenia dużych ilości danych lub kabli zasilających napowietrznych lub pod podłogą. Regały te są przeznaczone do trasie i zapewnić wsparcie dla swoich kabli. Tace utrzymać kable wiszące swobodnie od góry lub do produkcji jaj porozrzucane na podłodze. Rodzaje podajników obejmują tace kosz stylu, solidne systemy prowadzenia kabli PVC i tace węża.

Stojaki i tace są dobre na początek, ale jeśli masz bardzo duże ilości kabli prowadzony wtedy potrzebny jest sposób, aby utrzymać je wszystkie razem. Opaski kablowe na rzep są popularnym sposobem utrzymywania kable razem i są bardzo łatwe do zainstalowania. Jeśli używasz już tace lub statywów to wszystko co musisz zrobić, to po prostu zawinąć grupy kabli wraz z rzepy. To utrzymuje je mocno zbita i pozwala technikom szybko podążać kable od początku do końca bez uzyskiwania mylić.

Najstarszym i najbardziej opłacalnym sposobem, aby utrzymać kable razem, to, oczywiście, więzi zip. Stare dobre więzi stylu zip są najprostszym sposobem na utrzymanie bezpiecznie ze sobą kabli. Można dostać paczki 100 więzi zip za mniej niż $ 2, tak, jeśli trzeba zachować dużo kabli razem, to można byłoby ciężko znaleźć lepsze okazje.

Wiązanie It All Together (Patrz co zrobiłem tam jest?)

Jeśli chodzi o sieci, zarządzanie kablami jest niezbędna. Posiadanie uporządkowane i czyste instalację kablową nie tylko świetnie wygląda, ale może także zaoszczędzić pieniądze w przyszłości. Weźmy przykład wyżej od Bryan. Samo posiadanie odpowiedniego zarządzania kabel mógł ocalić setki dział dolarów. Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, właściwego zarządzania kablami pomaga również żadnych nowych techników można zatrudnić w firmie lub korzystania z usług, gdy sprawy muszą zostać zastąpione lub poprawione.

Z kilku prostych koryt i regały, rzepów, a nawet więzi zip można prawidłowo zarządzać wszystkimi swoimi kabli komputerowych i sieciowych z łatwością. Plus te organizowane kable nie będą obciążeniem dla budżetu i techników.

Facebook

Call Now Button