Wciąż martwi systemu Windows 10 jest szpiegostwo na ciebie?

Windows 10 Naprawdę szpiegostwo na ciebie? Jaki serwis komputerowy kraków  jest wspólny czynnik pomiędzy Windows 10, a niektóre z najbardziej znanych aktorów Złotej Ery Hollywood? Oboje są oskarżeni o szpiegostwo! Podobnie jak Charlie Chaplin i Helen Keller (tak, to jest prawdziwe), Windows 10 został oskarżony o szpiegostwo. Konkretnie, Windows 10 został oskarżony o szpiegostwo na dosłownie wszystko, co robisz.

System operacyjny uruchomiony około 8 miesięcy temu i od razu zaczęły napływać raporty na temat rzekomego szpiegostwa. Artykuły o Windows 10 szpiegostwo były ekstremalne niektóre żartów, że Microsoft ma „prawo do swojego pierworodnego dziecka” ukryty w jego TOS. Mimo, że założenie jest nieco ekstremalne, inne zarzuty były trochę bardziej realistyczne. Ale jest zagrożenie nadal istnieje 8 miesięcy później?

Co może z systemem Windows 10 See?

Wielkie pytanie, co dokładnie było w systemie Windows 10 widział serwis komputerowy kraków ? Więc tutaj jest fragment TOS 12.000 słów.

„W końcu, będziemy korzystać, ujawniać i chronić dane osobowe, w tym treści (takich jak treść wiadomości e-mail, innych prywatnych komunikacji lub plików w folderach prywatnych), gdy mamy w dobrej wierze przekonanie, iż jest to niezbędne w celu: 1 .comply z obowiązującym prawem lub odpowiedzi na procesy prawne, łącznie z organami ścigania lub inne agencje rządowe; 2.protect naszym klientom, na przykład w celu uniknięcia spamu lub próby wyłudzenia użytkowników usług, lub w celu zapobiegania utraty życia lub poważnego zranienia kogokolwiek; 3.operate i utrzymać bezpieczeństwo naszych usług, w tym w celu zapobieżenia lub zatrzymać atak na naszych systemów i sieci komputerowych; lub 4.protect praw lub własności firmy Microsoft, w tym egzekwowania warunków dotyczących korzystania z usług – jednak jeśli otrzymamy informacje wskazujące, że ktoś korzysta z naszych usług dla ruchu w skradzionej własności intelektualnej lub fizycznej Microsoft, nie poddadzą zawartość prywatne sami przez klienta, ale możemy skierować sprawę do organów ścigania. ”

Microsoft dodaje, że będzie to zrobić tylko wtedy, gdy muszą pozostawać w zgodzie z organami ścigania, zapobiegania spamu, utrzymanie bezpieczeństwa sieci lub ochronę ich praw i właściwości. Jednak twierdzono również, że Microsoft został również na oku swoje zachowanie, aby mogła ona ściśle określonych reklam do ciebie.

Co robi Microsoft ma do powiedzenia?

Microsoft wiceprezes Terry Myerson wydała oświadczenie o zarzutach szpiegostwo, tłumacząc, że choć niektóre informacje są zbierane, użytkownicy są „pod kontrolą ze zdolnością do określenia, jakie informacje są zbierane.” Myerson poszedł na powiedzieć, że dane zebrane „jest szyfrowane w tranzycie do naszych serwerów, a następnie przechowywane w bezpiecznych urządzeń. ”

Były też obawy pliki są skanowane, choć Myerson stwierdził, że Windows 10 nie w rzeczywistości, skanowanie plików i wiadomości e-mail tak, że może kierować reklamy, a nawet wziął machnięcia w innych spółkach, mówiąc: „W przeciwieństwie do niektórych innych platformach, bez względu na to, co wybrać opcje prywatności, ani w systemie Windows 10, ani żadne inne oprogramowanie Microsoft serwis komputerowy kraków  skanuje treść wiadomości e-mail lub innych informacji lub plików, w celu dostarczenia reklamy kierowane do Ciebie. ”

Odłożyć Tinfoil Hat

Raport z kimś, kto twierdzi, że jest związany z ITS, który jest bardzo niejasne torrent tracker, osiągając w ten sposób:

„Microsoft zdecydował o odwołaniu jakiejkolwiek ochrony danych i złożyć co mogą gromadzić się nie tylko siebie, ale także innych. Jednym z nich jest jednym z największych antypiracką firmy [sic!], Zwanego MarkMonitor. Między innymi z systemem Windows 10 wysyła zawartość swoich lokalnych dyskach bezpośrednio do jednego z ich serwerów. ”

No, Windows 10 to nie Szpiegostwo Na YouThe Najlepszą rzeczą jest to, że jest to całkowicie fałszywe. W rzeczywistości, nie ma dosłownie żadnych podstaw do tych informacji w ogóle i żaden z głównych stron torrentowych wydają się mieć problem z Windows 10. Kolejna szalona teoria jest w formie to:

„Windows 10 Nowa umowa licencyjna … wyraża zgodę firmy Microsoft Hoover każdą cząstkę danych na dysku twardym lekarskim. Będzie to obejmować wszelkie poufne maile pacjent-lekarz, które są przechowywane tam żadnych raportów, wszelkie rachunki i wszelkie krótkie notatki dla pracowników za pośrednictwem wiadomości wewnątrz sieci (na przykład: „Mówił do Toma Mypatient dziś ponownie dezaprobaty płci i chęć przejścia do kobiet . Pls śledzić z skierowania. „)”

Ale to nie jest prawda albo. Są to po prostu brutto błędnej interpretacji śmieci TOS Microsoft wymienionych przeze mnie powyżej. A te warunki mają zastosowanie tylko do treści, które są przechowywane online za pomocą usługi Microsoft. Jeśli użytkownik korzysta z usług firmy Microsoft do przechowywania rzeczy na onedrive to jest całkiem możliwe, że sąd może Subpoena Microsoft i zmusić je do przekazania tej informacji.

W podsumowaniu

Więc czego nauczyliśmy się tutaj? Nauczyliśmy się, że jeśli trzyma się na zainstalowanie systemu Windows 10, ponieważ uważasz, że jest zimna wojna Ameryki i że Windows 10 jest Charlie Chaplin-owskiej szpiega to trzeba zdjąć Tinfoil kapelusz i wyjść na zewnątrz na trochę.

Nie ma ryzyka, że Microsoft ma zamiar zebrać informacje z dysku lokalnym dysku twardym i wysłać go do kogoś. To po prostu nie zdarzy. Istnieje około 75 milionów komputerów serwis komputerowy kraków  z systemem Windows 10 na nich w tej chwili, więc można by pomyśleć, że jeśli Microsoft robi coś nikczemnego przynajmniej jedna osoba na 75 mln zauważyłby teraz.

Facebook

Call Now Button