Pomoc komputerowa w Krakowie!

Nie czekaj na komputerze z systemem Windows 10 Upgrade!
System Windows 10 został oficjalnie wydany w środę Andi wiesz, że zupełnie o wielki czas z nim w porządku? Cóż to znaczy, jeśli byli w stanie pobrać go, że jest. Według doniesień, około 14 mln komputerów pobraniu systemu Windows 10. Chociaż jest to oszałamiająca liczba jeszcze nie obejmują wszystkich, łącznie ze mną. Według mojego systemu Windows 10 uaktualnień, moja zmiana (a może twoje również) nie jest gotowy, gdyż jest to największa wersja oprogramowania zawsze, powodując wiele z nas musiał czekać w kolejce, które mogą trwać zaledwie kilka dni do tak długo, jak kilka tygodni! Jednakże, jeśli jesteś niecierpliwy jak ja wtedy na szczęście istnieje rozwiązanie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wykonać kopię zapasową komputera. Przed wykonaniem dowolnego OS aktualizacji należy wykonać kopię zapasową komputera. To jest coś, co należy zrobić, regularnie niezależnie, ale jest jeszcze najważniejsza podczas uaktualniania powinien coś pójdzie nie tak podczas procesu lub jeśli nie lubisz system Windows 10 aż serwis laptopów kraków tak dużo. Więc kopię zapasową wszystko i wszystko, czego nie chcesz, aby uruchomić ryzyko utraty.

Kiedy już to zrobisz, że następnym krokiem jest pobranie Media Creation Tool. Przechodząc do strony Windows 10 download i dostać Media Creation Tool. Stąd trzeba wybrać albo wersję 32-bitową lub 64-bitową wersję, aby rozpocząć pobieranie. Jeśli nie masz pewności, co do których wersji wyzdrowieć oto kilka wskazówek. Grab wersji 64-bitowej, jeśli jesteś już przy użyciu 64-bitowej wersji systemu Windows 7 lub 8 / 8.1 lub jeśli nie dbają o problemach z systemem do starszego sprzętu lub oprogramowania, które używają. Przejdź do wersji 32-bitowej, jeśli używasz wersji 32-bitowej wersji systemu Windows 7 lub 8 / 8.1 i chcesz uniknąć problemów z aktualnej konfiguracji.

Po wybraniu w wersji open Media Creation Tool i wybierz „Upgrade tie komputer teraz”, aby rozpocząć proces aktualizacji. Niektórzy z was mogą być patrząc robić czystej instalacji, ale trzeba jeszcze uruchomić uaktualnienie najpierw w celu prawidłowego uruchomienia systemu Windows 10. Będziesz wykonać czystą instalację, kiedy skończysz. Media Creation Narzędzie Pobierz Windows 10. Po to się robi zaakceptować EULA, a następnie wybrać to, co chcesz, aby podczas aktualizacji. Jeśli chcesz zachować wszystko takie same, a następnie wybierz „Keep osobiste pliki i aplikacje”. Po dokonaniu wyboru media cration Narzędzie pokaże potwierdzenie ustawień Wybrałeś do uaktualnienia. Kiedy widzisz, że wszystko jest w porządku kliknij Install.

Gdy zakończeniu aktualizacji należy sprawdzić, czy kopia systemu Windows 10 został aktywowany, przechodząc do Panel sterowania> System. Jeśli wszystko wygląda dobrze, to masz wszystko ustawione. Jeśli masz Xbox One można zacząć od sprawdzenia na Xbox aplikacji i próbuje swoich sił w grze funkcję przesyłania strumieniowego. I to prawie wszystko, co jest do niego!

Kiedy już to zrobisz to wszystko i trafiłeś do wniosku, że system Windows 10 nie jest twoja filiżanka herbaty, a następnie można powrócić do starego systemu operacyjnego, ale to przyjdzie z odrobiną czyszczenia. Jeśli chcesz, aby wrócić po prostu przejść do Ustawienia> Odzyskiwanie i wybrać opcję środkowy (powinien powiedzieć coś w stylu „Wróć do Windows 7 lub 8 / 8,1). Należy pamiętać, że opcja ta jest dostępna tylko przez 30 dni, po uaktualnieniu do systemu Windows 10, więc jeśli zdecydujesz, że naprawdę nie podoba to nie czekaj, aby wrócić do swojego starego systemu operacyjnego.
Hacking zespołu wyciek prowadzi do odkrycia Flaw Główne Adobe Flash Security
Yet Another Adobe Bezpieczeństwa FlawHacking Team, spółka spyware, został ostatnio zagrożona, co prowadzi do wycieku 400GB plików wewnętrznych, e-maile i kodu źródłowego, który był dostępny dla każdego do pobrania na stronach torrentowych. Niektóre wady oprogramowania zostały odkryte i przeciekał, wraz z niektórych kłopotliwych komunikacji. Niektóre kod źródłowy zawarty w tych luk w oprogramowaniu są wykorzystywane przez Hacking Zespół włamać się do komputerów, według raportu w rejestrze. Użytkownicy powinni zaktualizować Flash ASAP, ponieważ co najmniej jeden z tych luk jest powiązany z firmą Adobe.

Istnieją już dwa luki wykryte do tej pory, wpływające oprogramowania Flash firmy Adobe oraz system operacyjny Microsoft Windows. Hacking Zespół sugeruje, że Flash może nawet zostały z wykorzystaniem tej luki, aby uzyskać dostęp do maszyn ludzi przez jakiś czas, nazywając ją „najpiękniejszą Flash bug w ciągu ostatnich czterech lat.” Luka pozwala napastnikowi zabrać kodu maszynowego ofiary ze strony internetowej. To może być użyte przeciwko przeglądarek takich jak Chrome, IE, Safari i Firefox, a to ma wpływ na Linux, Windows i OS X. wydaje Hacking Team to już za pomocą tej luki do zainstalowania wykorzystują zestawy do monitorowania lub komputerów sterujących. Teraz, że Adobe jest świadoma luki, wydały łatkę. Jeśli można odejść od korzystania z Adobe Flash, a następnie sugeruję ten sposób od zapłonu miał problemy z bezpieczeństwem lat.

Proszę o ofertę na usługi Disaster Recovery z Computer Service Now!

Druga luka dotyczy sterownika Adobe czcionki w systemie Windows i pozwolił napastnikami, by wyrównać ich przywileje na maszynie do poziomu administratora. Naukowcy twierdzą, że wszystkie wersje 32-bitowe i 64-bitowe systemu Windows są naruszone, z Windows XP do Windows 8.1. Łącząc to z wadą Adobe Flash sprawia, że raczej dość łatwe do komputera mają być eksploatowane. Rzecznik Microsoft twierdzi, że uważa, że ich klienci są ograniczone ryzyko, sama usterka nie może pozwolić przeciwnikiem przejąć kontrolę nad maszyną. Twierdzą oni, że działa on eliminując wszelkie wady, ale teraz radzimy zaktualizować Adobe Flash.
Gdzie są prawa dla ofiar przestępczości?
Ballard Spahr LLP, kancelaria, która pomaga firmom w kwestiach Cyberprzestępczość zgodności i sporów, a także innych rzeczy, wydany informacji o pozwie na głównym siekać ramach sieci danej uczelni. Informacja prasowa była zwolnienia Pennsylvania sędziego z pozwu zbiorowego złożonego przeciwko University of Pittsburgh Medical Center (UPMC). Pozew składał skradzionych miejsc urodzenia, poufnych informacji podatkowych, wynagrodzenia, numery PESEL, informacje o kontach bankowych, adresy i 62.000 pracowników UPMC, przez cyberprzestępców, którzy zaatakowanych przez sieci uczelni.

Sędzia R. Stanton Wettick Jr. umorzył sprawę ze względu na fakt, że nie ma „wspólnym obowiązkiem prawa” w celu ochrony poufnych danych lub osobiste. Którym toczy usiłował twierdzić, że UPMC miały wspólny obowiązek prawa do ochrony danych swojego pracownika, a także stwierdzając, że UPMC co najmniej pokryć monitoringu kredytowego oraz identyfikację usług kradzieży. Sędzia stwierdził, że tylko ustawodawstwo, które Zgromadzenie Ogólne wybrał do przyjęcia, wymaga od podmiotów, które posiadają system bezpieczeństwa naruszone dostarczenia powiadomienia.

Dodał również, że strach przed potencjalną kradzieżą tożsamości nie wystarcza, aby uzasadnić kogoś, kto jest już płaci za szkody, trzeba zapewnić rzeczywistą stratę. Sędzia Wettick nie był jedynym, który myśli tego, informacja prasowa Ballard Spahr stwierdził również, że większość sądów państwowych nie znalazły wspólny obowiązek zapewnienia odpowiedniej prawa i rozsądny bezpieczeństwo danych.

Chcesz otrzymać ofertę na wynajem serwera gdy twoja wersja jest do naprawy? Rentacomputer.com oferuje lokalną dostawę i instalację zawodowego dla każdego Wynajem serwera w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych!

Sądy mogą jedynie swoje decyzje na wcześniej istniejących przepisów, które zostały dokonane przez oddziały legislacyjnych rządu, co oznacza, że nie mogą one wnieść nowe przepisy. Nie ma prawa, w jaki sposób radzić sobie z naruszenia bezpieczeństwa danych lub dotyczące bezpieczeństwa danych w stanie Pensylwania, podobnie jak większość innych państw. Wszelkie inne prawa, które w rzeczywistości są bardzo ograniczone. Firmy Pensylwanii są wymagane jedynie do serwis komputerowy kraków powiadamiania o ile zostały zhakowane.

Do 62.000 pracowników UPMC nie rejestrować się, aby ich dane osobowe przechowywane i chronione przez UPMC, że nie ma takiej możliwości. Widocznie UPMC nie jest prawnie zobowiązany do ochrony swoich danych lub nawet „zapewnić odpowiednią i wystarczającą ochronę danych”. Pracownicy UPMC nie mają prawo do dochodzenia odszkodowania, ponieważ jedynym prawem dotyczące cyberprzestępczości jest dla spółki do informowania swoich pracowników. Nawet jeśli firma była zignorować luki bezpieczeństwa ani wysiłków, nadal będzie w pełni działa zgodnie z prawem. Bez względu na to, co sprawa jest lub mógłby być, pracownicy mają pecha.

Ponieważ nie istnieją żadne przepisy obowiązujące w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego lub przedsiębiorstwa zapewniają ochronę danych, nie ma absolutnie nikogo, które mogą być wprowadzone do winy za naruszenie, bez względu na to, jak zaniedbanie mogli lub były. Dopóki dostarczają one przyszłych pracowników z faktem, że spółka została lub została zaatakowana przez hakerów, które są prawnie wypełnili swoje obowiązki. Sądy są po prostu bezsilni w takich sytuacjach, ponieważ nie ma żadnych przepisów dotyczących naruszenia bezpieczeństwa danych i bezpieczeństwa cybernetycznego.
Powszechnie używany protokół SSL archiwalna ma poważne luki Według Google
Pomimo nieaktualny od dłuższego czasu, ale nadal powszechnie wykorzystywane, kryptograficznej protokół SSL (Secure Sockets Layer) 3.0 została właśnie ujawnił mieć otwartą lukę bezpieczeństwa przez zespół bezpieczeństwa Google’a. Według Bodo Möller, „Luka ta pozwala tekst_czysty bezpiecznych połączeń należy obliczać przez atakującego sieci.”

Pomimo faktu, że SSL 3.0 został zastąpiony przez TLS (Transport Layer Security) 1.0, TLS 1.1 i TLS 1.2, nadal istnieje wiele implementacji TLS, które są kompatybilne z SSL 3.0, co pozwala im pracować z istniejącymi systemami w celu zapewnienia gładsza doświadczenie użytkownika.

W większości przypadków, uzgadniania protokół zabezpieczeń pozwala na uwierzytelnionego wersji negocjacji. Oznacza to, że najnowsza wersja protokołu, który jest wspólny dla klienta i serwera zostaną wykorzystane. Problem, który pozwala wszystkim chaos wyniknąć, to „jeśli klient i serwer oba obsługują wersję TLS, poziom bezpieczeństwa oferowany przez SSL 3.0 jest nadal aktualna, ponieważ wielu klientów wdrożenie taniec protokół downgrade obejść służą boczne błędy współdziałaniem „.

Przykładem ataku znany jako pudla (Padding Oracle Na obniżyła Legacy Encryption pokazuje w jaki sposób atakujący może ukraść „bezpieczne” cookies HTTP lub inne znaki na okaziciela, takie jak treść nagłówka autoryzacji HTTP. Otwór bezpieczeństwa w katalogu jest to, że szyfrowanie 3.0 RC4 SSL jest uszkodzony . terminy szyfr RC4 sięgają 1987 roku, więc nie jest tak wiarygodne, jak kiedyś. Istnieje wiele sposobów, aby włamać się do niego, ale to nie powstrzymało go i SSL 3.0 przed użyciem. W rzeczywistości, jak dopiero w 2013 roku, Microsoft stwierdził, że ponad 40% połączeń internetowych były nadal używa RC4.

PUDEL pokazało nam, że istnieje sposób, aby wykorzystać tę lukę w dzisiejszym internecie. Möller wyjaśnia, że działa za pomocą dobrze znanego stylu main-in-the-middle ataku bestii. PUDEL wymaga SSL 3.0 nawiązanie połączenia. Jeśli wyłączysz SSL 3.0 po obu programu klienckiego, zwykle brosers internetowej, klienta lub serwera można uniknąć ataku w ogóle. Jednakże, jeśli SSL 3.0 jest jedynym protokołem szyfrowania mają wspólnego następnie stanach Möller, „cała nadzieja odeszła, a poważna aktualizacja jest niezbędna, aby uniknąć niepewnego szyfrowania.”

Straszne słowa rzeczywiście. Co więc możemy zrobić? No po pierwsze musimy wyłączyć obsługę SSL 3.0 lub, co najmniej, wyłącz CBC (Cipher Block łańcuchowym). Problem polega na tym, że nawet teraz, że potrafi wywołać poważne problemy ze zgodnością ze starszymi przeglądarkami internetowymi i serwerami internetowymi. Google sugeruje poparcie TLS_FALLBACK_SCSV na swoich serwerach internetowych lub ssh, gdyż zapobiega serwer z umożliwiając połączenia nie udało się powtórzyć. W efekcie zapobiega przeglądarek od zalegających SSL 3, gdy są one w stanie połączyć się z up-to-date protokołu.

Möller poszedł na powiedzieć, „Google Chrome i nasze serwery obsługiwane TLS_FALLBACK_SCSV od lutego, a więc mamy dobre dowody, że może być używany bez żadnych problemów z kompatybilnością. Dodatkowo, Google Chrome rozpocznie testowanie zmian dzisiaj, że wycofanie się niezdatny do SSL 3.0. Ta zmiana spowoduje przerwanie niektórych witryn i te miejsca będą musiały być szybko aktualizowane. W najbliższych miesiącach, mamy nadzieję, aby usunąć obsługę SSL 3.0 całkowicie z naszych produktów klienta. ”

Wydaje się, że jedyną przeglądarką internetową do obsługi SSL 3.0 jest Internet Explorer 6. Istnieją też inne, które nadal obsługują SSL 3.0 jako opcja, ale nie są w powszechnym użyciu. Jednakże, jeśli były w użyciu przeglądarkę internetową na stronie drapieżnych, że ma atak PUDEL stylu to można być nadal zagrożony przy użyciu protokołu SSL 3.0, zostawiając otwarte do ataku.

Jeśli używasz Firefoksa, otwarta about: config, wyszukaj „security.enable” i ustaw „security.enable_ssl3” false. Jeśli używasz przeglądarki Internet Explorer, należy przejść do menu Narzędzia, kliknij polecenie Opcje internetowe, a następnie przejdź do zakładki Zaawansowane. Stąd szukać Bezpieczeństwa nagłówkiem i upewnij się, że pole 3,0 check SSL jest zaznaczona. Gospodarze serwer WWW musi skontaktować się z ich strony dostawcy kodu w przypadku programów open naprawa laptopów kraków source takich jak Apache i Nginx, lub skontaktuj się z dostawcą w przypadku Microsoft IIS (Internet Information Server) dla sposobu włączania wsparcia SSL 3.0.

Jeśli chcesz analizę konfiguracji dowolnym serwerem SSL na całym publicznym internecie to możesz udać się QUALYS SSL Labs, bezpłatna usługa online, która pozwala wprowadzić adres URL strony internetowej i to sprawdził. I pamiętaj, jeśli masz problemy z komputerem, potrzeba rozwiązywania problemów lub naprawy, to ComputerServiceNow.com to na całym świecie serwis komputerowy profesjonalnie!
Nowe hasło systemowe Yahoo Brak poprawy
Yahoo Niedawno wprowadzono nowy mechanizm, który ma pozwolić użytkownikom na logowanie się z tymczasowych haseł, które są wysyłane do swoich smartfonów. Zgodnie z AIM, jest próbą uproszczenia uwierzytelniania usług. Teraz wydaje się, że jest to standardowy system uwierzytelnienia dwuskładnikowego, typ, gdzie należy podać kod jednorazowy wysyłane do urządzenia mobilnego oprócz statycznego hasła, ale zapewniam cię, to nie dlatego, że już w tym opcja.

Ten nowy mechanizm logowania nadal opiera się na jeden czynnik, numer telefonu komórkowego. Ten nowy mechanizm oparty jest na tym, co Yahoo dzwoni haseł na żądanie. użytkowników Yahoo (jedynymi w USA w tej chwili) można włączyć nową funkcję z ich ustawieniami zabezpieczeń kont na samej stronie. Użytkownicy będą musieli podać numer telefonu, a następnie potwierdzić, że mają do niego dostęp poprzez wprowadzenie kodu weryfikacyjnego, że Yahoo będzie wysyłać do nich wiadomości SMS.

Gdy tylko system jest skonfigurowany pojawi się przycisk z napisem „Wyślij hasło” zamiast tradycyjnego pole wprowadzania hasła. Kliknięcie tego przycisku wyśle Ci hasło tymczasowe czterech znaków. Ale w jaki sposób ten nowy system w porównaniu do tego, co używaliśmy przez cały ten czas? Chociaż nowy system oferuje większe bezpieczeństwo niż hasła statyczne (które mogą być łatwo skradzione) nie jest tak skuteczny jak dwuskładnikowego uwierzytelniania, ponieważ zależy wyłącznie od tego, jak bezpieczny telefon użytkownika jest.

Według dyrektor zarządzania produktem w Tripwire Tim Erlin „dwuskładnikowe uwierzytelnianie jest bardziej bezpieczny, ponieważ wymaga atakującej uzyskanie dostępu do więcej niż jednego kawałka informacji, by odnieść sukces. Chociaż Yahoo jest podnoszenia ciężaru pamiętania hasła, są one utrzymanie pojedynczy cel kompromisu: wiadomości SMS. Szkodliwe oprogramowanie w telefonie może być używany do przechwycenia tych wiadomości SMS, a następnie mają pełny dostęp do swojego konta. ”

Ponadto, jeśli telefon zostanie zgubiony lub pozostawać bez nadzoru może to być wykorzystywane do generowania hasła do właściciela telefonu Yahoo konta e-mail. Wiele incydentów Niedawno wykazano, że konto e-mail danej osoby może być bramą do dalszych kompromisów ze względu na fakt, że może on być używany do resetowania hasła do kont użytkownika na innych stronach internetowych.

Naukowcy ostrzegają przed haseł statycznych na chwilę teraz, stwierdzając, że nie są już one zapewnić wystarczającą ochronę dla kont internetowych. Z tym mówi, zazwyczaj wysiłki w celu zastąpienia haseł statycznych jest to pozytywna zmiana. Nadal nie jest jasne, jak nowy system jest podatny Yahoo jest „, ale to może być tylko dobrze, że znany BRNAD w dziedzinie technologii poszukuje różnych sposobów, aby zreorganizować hasło”, mówi Chris Boyd, malware wywiadu analityk Malwarebytes ,

Jednak biorąc pod uwagę wybór Boyd nadal wybrać dwuelementowe nad uwierzytelniania jednorazowego czynnika każdym razem. Jeśli masz już weryfikację dwuetapową aktywowany na koncie Yahoo lepiej jest trzymać się go i nie przełączyć się na nowy oferowanych przez Yahoo. Oba systemy wydają się być niezgodne ze sobą i przejście do haseł na żądanie może obniżyć bezpieczeństwo konta.

Pomimo oczywistych wad do nowego systemu, badacz główny Bezpieczeństwo w Bromium Jared DeMott mówi, że „to jest dobre, aby zobaczyć Yahoo próbuje rozwiązać problem hasło”. Prawdziwym problemem jest to, że użytkownicy będą prawie serwis drukarek kraków zawsze wybrać opcję, która wymagana jest od nich „, więc jeśli firmy poważnie o lepsze zabezpieczenia logowania, domyślnym wyborem będą musiały zostać zmienione.”

Chronić komputer i dane chronione z tymi Top 5 pakietów antywirusowych
Możesz być tak ostrożny, jak chcesz w internecie, a czasami po prostu nie wystarczy. Należy zawsze mieć jakiś rodzaj oprogramowania antywirusowego na komputerze. Teraz będziemy patrzeć na najlepszego oprogramowania chronić się w przypadkowej kolejności. I zawsze pamiętać, że komputery Mac nie są wolne od wirusów, więc jest to dla ciebie też, użytkownicy Apple.

Avast! Darmowy antywirus

Avast! Free Antivirus otrzymał wiele aktualizacji i stała się naprawdę fantastyczne oprogramowania. Wersja 2014 jest naprawdę niewielka, usprawnione i bardzo łatwy w użyciu. Pochodzi z ogromną ilością przydatnych narzędzi skanujących i ochronnych. Jeśli istnieją jakieś narzędzia, które nie potrzebują lub nie będzie używany, można wyłączyć je w instalacji. Według AV-Test i różnych testów antywirusowych, jest nadal jednym z najlepszych wybiera dostępnych w Internecie. Ma skanera on-access antywirusowego Sprawdź pobieranie plików, odwiedzane strony, e-maile masz, i wszystko inne. Aktualizuje w tle, skanuje w tle, a można również uruchomić skanowanie ręczne kiedy chcesz. Bo to działa dość cicho w tle, nie korzysta z wielu zasobów, a komputer powinien działać tak jak to nawet nie istnieje. Najlepsza część wszystko chociaż, to nic nie kosztuje.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 było przejdź do oprogramowania przez wiele lat, a to ma fantastyczną reputację ze względu na jej łatwo dostępnej ochrony i jest taki lekki program. Za pomocą tego programu nie trzeba rezygnować z wydajności komputera w ogóle mają być chronione. W najnowszej wersji oprogramowania nie tylko pochodzą z ochrony przed wirusami albo, że ma skanowanie anty-malware, ochronę phishing ochronę anty-spyware i różnych narzędzi specjalnych zawarte zachować Cię przed oszustwami w jakikolwiek sposób podczas korzystania z popularnych mediów społecznościowych Miejsca, gdzie wiele osób może się wykorzystywać. Ten serwis telefonów kraków program nie jest wolny, to około 40 $ rocznie, ale to naprawdę nie oferują wystarczającej ochrony, aby to warte swojej ceny. Jeśli jesteś zainteresowany, istnieje również „gaming” wersja, która jest jeszcze lżejszy od zasobów systemowych, które można dostać za 60 $ rocznie.

BitDefender Antivirus

Fajną rzeczą w tym popularnego oprogramowania jest fakt, że oferuje ochronę jednym kliknięciem. To dość dużo najłatwiej zrobić kiedykolwiek. Jest to darmowa wersja, jak również wersja płatna. Wersja płatna jest wyposażony w funkcje kontroli rodzicielskiej i kilka innych funkcji. Po raz kolejny program nie korzysta z wielu zasobów, dzięki czemu wydajność nie powinien cierpieć. Darmowa wersja jest bardzo popularne i powinno być więcej niż wystarczająco, aby otrzymać pracę. Sprawdź to sam!

Okna
Kaspersky Antywirus

To nie jest tak popularne w innych na tej stronie, bit to miało otrzymać produkt of the Year z AV Comparatives. Świetną rzeczą tego oprogramowania jest to, że aktualizuje cały czas. Jesteś ciągle coraz nowe aktualizacje, aby pomóc utrzymać cię chronić. Posiada również zdolność do przystosowania się do nowych zagrożeń bez uzyskania pełnych aktualizacji produktów. To samo w sobie jest to ogromna pomoc dla utrzymania jesteś chroniony. W tym czasie pojawiła się nowa zagrożenie tam, masz już wszystkie aktualizacje, aby był bezpieczny. Ten produkt nie jest również wolny, to 40 $ rocznie. Ale ciągłe aktualizacje mogą być warto!

Avira

Program ten oferuje wiele funkcji, które inne programy nie. Posiada ochronę anty-malware, ochronę anty-spyware i ochronę przeglądarki. Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowe. Avira szczyci się swoją skanowania w chmurze. Oznacza to, że zamiast nadzieję odpowiednie aktualizacje wyjdzie i zostanie zainstalowany wystarczająco szybko, program może faktycznie przesłać podejrzane pliki i sprawdzić je przed ostatnich zagrożeniach w sieci. To jedna cecha wystarcza na to, aby zrobić to na tej liście.

W dzisiejszym świecie, niektóre z naszych najbardziej cenne informacje są przechowywane na naszych komputerach, więc utrzymanie ich chronionych od rzeczy jak malware, spyware i wirusy, jest najważniejsza. Te 5 produktów antywirusowych są jednymi z najlepszych obecnie dostępnych na dzisiejszym rynku, a jeśli nie masz jednego programu antywirusowego na komputerze GET je teraz! Należy jednak pamiętać, że najlepszą ochroną przed zagrożeniami stosuje się zdrowym rozsądkiem w internecie tak poważnie, być ostrożnym i nie idź do jakichkolwiek stron internetowych podejrzanie ludzi.

Computer Security Watch – 19 lutego 2014 Z SSD vs HDD
Super Speedy SSD!

Dzisiejsze Top Threat
DoctorPC
DoctorPC jest potencjalnie niepożądany program, który ukrywa się w programie, który mówi, istnieją programy i pliki, spowalniające komputer. Będą chcieli płacić za ich usługi, prawdziwym problemem jest to, że nie będzie niczego naprawiać, a będziesz się pieniądze.

Dzisiejsze Top Stories
Mniejsze firmy mają stać cyberprzestępców ulubione cele
„Jeśli wziąć chwilę myśleć jak cyberprzestępcy zrobisz, zaczniesz widzieć, dlaczego mniejszych firm i organizacji non-profit stały się ich ulubione cele.
Chociaż wydają się być bardziej skomplikowane niż „smash-and-grab” złodziei, cybercrooks szukasz najprostszy sposób zdzierać cennych danych cyfrowych. Chcą atakować „nisko wiszących owoców”, który w świecie Internetu teraz oznaczają najmniej chronionych danych i aktywa z mniejszych firm-, że na ogół mają niewielkie lub żadne doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa na pracowników. ”
Więcej na: http://blog.trendmicro.com/smaller-businesses-become-cybercriminals-favorite-targets/

SSD Advantage
W tej chwili masz prawdopodobnie słyszał o SSD perspektywie, usługi informatyczne kraków co oznacza Solid State Drive i zastąpić tradycyjny old school przędzenia talerza dysku twardego. Dyski twarde old school używany talerz przędzenia i napisał i odczytu danych na podstawie prędkości dysk twardy może zlokalizować dane przędzenia na tym dysku, więc Idealnie szybsze obroty szybciej dysku. Z

SSD jesteśmy non-ruchome układ pamięci, który skutecznie działa jak dysk USB, ale znacznie silniejsze i większe.
Zaletą nowej technologii jest to, że jest szybki, i to bardzo szybko. Często widzimy skuteczność 30% lub lepiej na PC i przetnie średnią rozruchu czas od 40 sekund do 22. Minusem jest to, że nadal są one kosztowne i dostać się bardzo kosztowne w większych rozmiarach, normalny SSD przyjść tylko 512 GB, gdzie są standardowe dyski 2 TB. Inna przydatna Plusem jest to, że SSD jest bardzo cicho ze względu na brak ruchomych części. SSD faktycznie czerpie mniej energii z systemu, jak również.
Computer Security Watch – 16 lutego 2014 z kablem mapę
Kabel adviceCable Madness

Dzisiejsze Top Threat
Trojan.Spadyra
Po Spadyra trojan infekuje komputer rozpocznie wysyłanie złośliwych e-maili od swoich kont. Najbardziej irytujące część o tym będzie odpowiedzi otrzymasz z informacją, że masz wirusa. Przygotuj się do zabawy!

Dzisiejsze Top Stories
To Baaacck: RansomWare Powroty z zemsty
„Cybermilitiamen są rzekomo niezależne napastnicy, którzy wykonują cyberataków w wojnie wirtualnego w imieniu celów państwowych. Czy to rzekomo ataku rosyjskich hakerów Estonia, NATO i Ukraina, lub hakerów Korei Północnej rzekomo atakuje Korei Południowej, te mroczne postacie starają się spowodować rzeczywiste szkody przed wrogami swojego państwa. ”
Więcej na: http://blog.trendmicro.com/cybermilitaman-cybercriminal-both/

Gdy kabel jest zbyt stara
Robiłem trochę low end prace elektryczne w swoim domu w ten weekend i okazało się, że kabel, który jest tam dla mojego sufitu wentylatora jest stary, a mam na myśli stare. Było jeszcze tkaniny został związany i stają się kruche, co najprawdopodobniej wyjaśnić moje problemy z wentylatorem. To dało mi do myślenia o zastąpienie mój bieg elektryczny kabel przez niektórych częściach domu.

Więc w przeciwieństwie do domu z kablem stare kruche tkaniny związany, to nie zawsze jest tak łatwo powiedzieć, kiedy trzeba wymienić kabel komputerowy. Stary kabel SATA nie wygląda zupełnie inaczej niż nowy kabel SATA 6, ale prędkość sprawia, że dość duża różnica. Wiele osób również nie zdaje sobie sprawy, co nowego kabla wideo można robić tak dobrze, różnicę między VGA, DVI / HDMI są dość duże, by badanego oka. Istnieje wiele więcej kabli, które mogą być sprawdzane i może warto sprawdzić w okablowaniem, aby upewnić się, że są jak najlepiej dla Twojego sprzętu.
Wskazówki do załadunku zabezpieczonymi stronami internetowymi
Staram się pracować z wieloma firmami, które korzystają z bezpiecznych stron: strony dla szpitali, rządu i witryn finansowych; wszystkich tych domenach wydają się być bezpieczne. Mam jednak natknąć się na wielu powodów, dlaczego nie działają. Jeśli czytasz ten tekst, może być szukasz jakiejś pomocy, jak również i tutaj jest to, co zorientowali się do tej pory.

Okna

Potencjalnie niechciane programy
Znalazłem jeden z najczęstszych powodów, dla których pracownicy nie mogą już uzyskiwać dostępu do bezpieczna strona jest wirusy PUP. PUP jest potencjalnie niechcianych programów i to jest we wszystkich kształtach i rozmiarach. Mogą one wynosić od nieszkodliwych, ale irytujących paski narzędzi, które zostaną zainstalowane do tych okropnych męczył kierowcy i PC czyszczących, które nie zostawiają cię w spokoju. Wierzcie lub nie, będą blokować komputer z dostępem do bezpiecznych stron, więc śmiało i odinstalować te wszystkie niepotrzebne programy i sprawdzić, czy to rozwiązuje swoje problemy. Jeśli nie, czytaj dalej …

186948724

Skanowanie wirusów
Druga propozycja piggybacks off z pierwszej, a to zrobić skanowania antywirusowego. Jeśli masz PUP na komputerze istnieje spora szansa, trzeba będzie tradycyjny program antywirusowy na komputerze, które mogą być w stanie udzielić Ci dostępu, lub nawet tylko przyspieszyć swój komputer.

Spróbuj innej przeglądarki
Kolejna propozycja mam dla ciebie jest, aby wypróbować nową przeglądarkę. Wiem, że to brzmi jak tymczasowy fix, ale będzie przynajmniej powiedzieć, czy problem jest szeroka PC lub jeśli jest problem z pewnym przeglądarce. Jeśli okaże się, że jest to tylko jeden konkretny przeglądarką, to może być dobry pomysł, aby zresetować ustawienia do wartości domyślnych w przeglądarce, w której mieli problem i sprawdzić, czy to rozwiązuje problem. Jeśli używasz przeglądarki Internet Explorer, przejdź do Opcje internetowe: Zaawansowane: Przywróć ustawienia zaawansowane i Reset, że mały trick rzeczywiście czyści się wiele problemów z programem Internet Explorer.

przeglądarki

Odśwież stronę / przeglądarki
Moja ostatnia propozycja na dzień jest wyłączenie wszystkich dodatków w przeglądarce i spróbuj ponownie uruchomić stronę internetową. Przekonasz się, że antywirusowe, Java, Adobe i wiele innych programów można zainstalować dodatki, które może sprawić, że ładowanie stron internetowych o wiele trudniejsze.

disasterrecovery

Duh!
Oczywiście, kiedy w wątpliwości zrestartować maszynę! Jeśli nadal napotyka problemy, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci.
Computer Security Watch – Small Business Security
Small Business Security i ty!
Usługa-logo

 

 

 

 

Dzisiejsze Top Threat
Trojan.Ransomcrypt.O
Ostatnio iteracja szkodnika Trojan jest z powrotem. Szkodnik szyfruje pliki o bardzo szczegółowym algorytmem i żądać zapłaty za pliki z powrotem. Teraz byłby dobry czas, aby wykonać kopię zapasową plików na wszelki wypadek!

121220660

Dzisiejsze Top Stories
Oceny bezpieczeństwa materiałów Cyber-Physical Systems: AIS (Papier i kod źródłowy teraz dostępny)
„W szerszym kontekście, możemy spodziewać się wzrostu liczby ataków cybernetycznych na systemy fizyczne w niedalekiej przyszłości. Ostatnie ataki na systemy SCADA podkreślenie znaczenia – i wrażliwość. – Tych ważnych systemów ”
Więcej na: http://blog.trendmicro.com/trendlabs-security-intelligence/evaluating-the-security-of-cyber-physical-systems-ais/

467304729

Small Business Hacks
Czasami twoja ulubiona lokalna firma dostaje włamał i nikt tak naprawdę nie wie o tym. Rozmawiałem z miejscowego właściciela firmy w weekend, który miał dokładnie taką rzeczą stało się kilka lat temu, powiedział, że został posiekany i było trochę zanim ktoś złapany na, a oni nie byli pewni, co robić. Na szczęście, nazywa się odpowiednich ludzi, a niektóre ciężkie Ochrona cło zostało wprowadzone, ale pozostaje pytanie powolną. Co teraz? Istnieje wiele źródeł naszego tam, a wiele z nich zgodzi się na co najmniej kilka kroków do podjęcia.

1. Alert swoją IT Company, czy jest to osoba trzecia lub wewnętrzne, muszą załatać dziurę i naprawić wszelkie przyszłe problemy.
2. Zmiany poświadczenia: Zmiana poświadczeń sugeruje się dla każdego, kto myśli, że może zostały zhakowane, ale bardziej z przedsiębiorstwami. Te brzydkie złodzieje weźmie wszystko, co możliwe.
3. Komunikacja: Komunikacja z pracownikami, dostawcami osób trzecich, a nawet klientów do niech wiedzą, to się stało. W naszym nowoczesnym wieku większość ludzi nie będzie mniej myśleć o firmie, która got hacked, zwłaszcza z takimi jak Target, Home Depot i Sony na tej liście. Poszło dobrze dla nich nie jest? (Nie całkiem.)
Badanie mówi Mężczyźni naprawdę nie wiem wszystkiego, przynajmniej jeśli chodzi o ustalenie komputerów
Mężczyźni. Uważamy, że możemy wszystko naprawić, nawet jeśli nigdy nie mieliśmy żadnego doświadczenia z tym, co staramy się naprawić. Jednak nowe badanie wydaje się wskazywać, że większość ludzi, mimo wierząc w ich mocy, nie mają żadnego pojęcia o tym, jak naprawić komputer lub jakiejkolwiek technologii dla tego badania matter.The zostało przeprowadzone przez GMI Badań i rozejrzał 1,0001 chętnych mężczyzn a kobiety w wieku od 35 do 70, z prośbą, czy nie byli przekonani o ustalenie komputera. Nic dziwnego, że 46% mężczyzn stwierdziło, że były albo bardzo pewny siebie i przekonany, że może naprawić swój komputer.

Z drugiej strony, tylko 27% kobiet stwierdziło, że były one równie confident.In Poza tym, 68% mężczyzn powiedział, że spodziewają się ich komputery trwać dłużej niż 5 lat z 48% stwierdzające, że widzą powolny komputer jako pieniądz oszczędzania projekt DIY, że korzystniejsze niż płacenie eksperta o pomoc. Po informacja ta została przyjęta, respondenci mieli „klasyczne objawy niewystarczającej ilości pamięci, takich jak spowolnienie wydajności i zawieszanie się za pomocą wspólnych programów”, zgodnie z Crucial.com, który sponsorowany respondenci research.The dano pięć opcji diagnostycznych: a udało składnik wewnątrz komputera wirusem lub złośliwym oprogramowaniem; program ostatnio dodane lub pobrane lub nowsza aktualizacja do systemu operacyjnego lub aplikacji; komputer potrzebuje więcej pamięci napędu; lub komputer potrzebuje więcej pamięci.

Tylko 8% mężczyzn powiedział, że problem brzmi jak problemu niewystarczającej pamięci. Dwa najbardziej popularne wyniki „nie udało komponent” 35% więcej „i pojemności dysków” na poziomie 34%.

Facebook

Call Now Button