Naprawa laptopów kraków

Microsoft Surface Book: studium przypadku niedoskonałości i Aktualizacje
Gdy powierzchnia Book Microsoft wydał tam numer kłopotliwe kwestie, że użytkownicy szybko zauważona. Bał niebieski ekran śmierci prowadzonego naprawa laptopów kraków pojawiały się kierowcy będzie katastrofy, a aplikacja dokująca do wyświetlania okresowo zawiesić. Microsoft usłyszał obawy użytkowników i zapewnił nas, że niektóre z tych problemów byłaby skierowana zanim urządzenie udał się do rynku. Niestety, nie były one. Wielu, wielu użytkowników Księgi Surface (a nawet Pro Surface 4) doszli do internetu, aby dać upust swojej frustracji z problemami, przed którymi stoją.

Czym jest Microsoft robi, aby pomóc?

Choć Microsoft wydawało się, że poprawiłem sporo problemów, ale nadal nie przybita eratyczny zarządzanie energią. Najnowszą aktualizację wydany przez firmę stałe działanie Bluetooth, ładowanie akumulatora oraz problemy bezprzewodowej, między innymi, choć kwestie zarządzania energią i baterią spustowe są nadal pracował. Występują problemy z książką Surface nie będzie prawidłowo spać, zamiast nadal ssać Power cały czas. Coś takiego nie powinno być problemem w urządzeniu flagowego w 2015 roku zaostrza fakt, książka Surface kierownik inżynierii zauważyć, że kwestia ta nie może przyjść aż kiedyś tego roku.

Według rzecznika firmy Microsoft: „Skupiamy się na dostarczaniu wspaniałe doświadczenie dla każdego klienta powierzchni. Wiemy niewielki zestaw książce Surface i Surface Pro 4 klienci występują problemy i rozwiązania, które jest dla nas priorytetem. Mamy dedykowane zespoły inżynierów pracujących, aby uzyskać aktualizacje i poprawki tak szybko, jak to możliwe i nadal będziemy wykorzystywać nasz Book Surface i Surface Pro 4 fora wsparcia dzielić nowe informacje bezpośrednio z naszymi klientami, jak tylko będą dostępne. ”

Aktualizacja wydany w lutym miała ustalić moc odprowadzanie problemy. Składał się on z zestawu Microsoft i Intel sterowników i aktualizacji oprogramowania układowego do książki Surface i Surface Pro 4, co zostało powiedziane „pomóc Ci uzyskać jak najwięcej z opcji zarządzania energią, że nawierzchnia jest przeznaczony do zaoferowania i nadal dokonać Surface bardziej produktywne „, naprawa laptopów kraków zgodnie z postu na blogu Windows. Niestety, niektórzy użytkownicy nadal donosi, że problemy pozostały, nawet po aktualizacji.

Co to oznacza dla użytkowników biznesowych?

Mając tak silne problemy z bramy jest złe dla dnia na dzień użytkowników, to jeszcze gorzej dla użytkowników biznesowych. Jeśli użytkownicy biznesowi kupił jeden lub nawet wielokrotnego, książki powierzchni dla swoich firm i miał je rozbić na polu, a następnie zostaną one w obliczu poważnych problemów. Jest to na tyle źle, kiedy przerwy technologiczne w tej dziedzinie, ale jest jeszcze gorzej gdy technologia jest dosłownie nowy, po wyjęciu z pudełka.

Profesjonalistów muszą wiedzieć, że ich sprzęt będzie działać, co nie jest czymś, co można powiedzieć, obecnie o Księdze powierzchni lub Surface Pro 4. Więc co profesjonalistów zrobić, gdy dzieje się coś takiego? Dobrą wiadomością jest to, że ponieważ wystąpiły problemy, gdy użytkownicy pierwszy otworzył okno można zagwarantować, że są one jeszcze na gwarancji od firmy Microsoft. Choć niewygodne, to jest możliwe, aby powrócić Księgę Surface Microsoftu i iść z czymś zupełnie innym. W zależności od sytuacji, to jednak nie może być realną opcją.

Jakie opcje masz?

Cóż, można trzymać się tego, co masz i mieć nadzieję, że firma kupiłeś urządzenie z (Microsoft w tym przypadku) wystawi szybką poprawkę. Czasami problemy z nową technologią są łatwo ustalony. Czasami nie jesteśmy. Gdy nie są one, można znaleźć się czeka i czeka na poprawki, podobnie jak użytkownicy Zarezerwuj powierzchniowa.

Jednym z możliwych rozwiązań jest kupić sprzęt przed lokalnym sklepie IT. Wiem, o czym myślisz „Mogę kupić sprzęt od facetów, którzy naprawić to, co już mam?” naprawa laptopów kraków Tak, tak, to możliwe! Właściwie jest to całkiem sprytny pomysł. W ten sposób można podwoić swoją ochronę. Kupując ze sklepu IT nie tylko dostać gwarancję od producenta, ale masz również możliwość uzyskania gwarancji ze sklepu IT kupujesz od. Teraz w zasadzie podwojenie ochronę!

Inną rzeczą, którą należy brać pod uwagę nie kupuje na podstawie nazwy. Tylko dlatego, że coś ma nazwę innego produktu chcesz lub nazwy, które można zobaczyć wepchnąć na miejsce, nie oznacza, że będzie niezawodny. Przykładem? Microsoft Surface książkę i Surface Pro 4. Jeżeli chcesz innych przykładów tylko google coś o wielkich niepowodzeń marką, a zobaczysz niezliczone przykłady. Popularna nazwa nie oznacza dobry produkt. Czy badania, sprawdzić specyfikacje i kupować opiera się na jakości. Pamiętaj, że nie ufa nazwę, zaufaj się z lokalną firmą IT.

Wniosek

Księga Surface miał być przełom laptop Microsoftu. Jednakże, wysiedliśmy na bardzo słabym starcie. Wiele problemów, które obiecuje być ustalone zanim urządzenie udał się do rynku wciąż nękają użytkowników po zwolnieniu nowe problemy pojawiło się i Microsoft był powolny, aby pomóc. Nawet jeśli niektóre aktualizacje zostały wydane wciąż nie wszystko naprawić. Po dodaniu do tego fakt, że te problemy się stało po zwolnieniu urządzenia pojawi się jeden wielki bałagan.

Najnowszą aktualizację Księgi Surface, który spadł w dniu 17 lutego 2016 roku, była zmiana sprzętowa systemu. Aktualizacja obiecał rozwiązać wiele problemów, które nadal pozostały z poprzednich poprawek. Jeśli nie masz jeszcze nabyć książkę Surface jeszcze to powinieneś zrobić trochę więcej badań i zapytać miejscowych chłopaków IT, co myślą. Jeśli kupiłeś jedną następnie upewnij się, że zostały zainstalowane wszystkie aktualizacje.

Facebook

Call Now Button